Grupa 2 – JESIEŃ 2016

W skład 2 grupy realizatorów nagrań i nagłośnień weszli uczniowie klasy IIBC w składzie:

Karolina Byrska, Apolonia Malarek, Nikola Dworaczek, Wiktoria Szymeczko, Daniel Adamus, Jakub Baron, Kamil Broda, Igor Panek, Fabian Smolka, Mateusz Snakowski i Dominik Wańczyk. Opiekunem grupy w Portsmouth był pan dr Adrian Robak. Grupa przybyła do Portsmouth 23 października i po zadomowieniu się u host-rodzin rozpoczęła nazajutrz swój dwutygodniowy program stażowy.

I TYDZIEŃ

W pierwszym tygodniu, podobnie jak poprzednia grupa, realizowany był program w Highbury College. Po teoretycznym wstępie, grupa poznała zadania Uczniowie nagrywali swoje wersje utworów (np. Coldplay), obrabiała go tworząc mixing i mastering. Potem grupa tworzyła remiksy. Zaangażowanie i kreatywność – to mocna strona naszej młodzieży.

 

II TYDZIEŃ

W drugim tygodniu grupa kontynuowała pracę w studio i pracowni, odbyły się też wycieczki – zwiedzanie atrakcji Portsmouth i wyjazd do Winchesteru – grupa podziwiała  legendarny „Okrągły stół” króla Artura i zwiedziła to piękne miasteczko.

SMAKI WIELKIEJ BRYTANII

Nie tylko English breakfast – okazuje się, że w Anglii można całkiem dobrze zjeść. Nawet jeśli są to przykłady napływowych kuchni z całego świata …

ZASŁUŻONE CERTYFIKATY ZA DOBRĄ PRACĘ NA STAŻU

Skład uczestników stażu II-giej grupy – jesień 2016. Od lewej: Fabian Smolka, Kamil Broda, Daniel Adamus, Nicola Dworaczek, Apolonia Malarek, Wiktoria Szymeczko, Igor Panek, Dominik Wańczyk, Jakub Baron, na zdjęciu brakuje Karoliny Byrskiej i Mateusza Snakowskiego.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *