GRUPA 3 – WIOSNA 2017

PIERWSZE DNI

Uczniowie pierwszej i jeden drugiej klasy odbyli pierwsze w swoim życiu praktyki zagraniczne. W ciągu 2 tygodni przyszli realizatorzy nagrań i nagłośnień realizowali program stażowy na Highbury College – jednym z zadań było stworzenie w trakcie sesji nagraniowych wybranego coveru, stworzenie remiksu na jego bazie oraz stworzenie utworu muzyki elektronicznej. Elementy biznesu muzycznego to kolejne zadanie naszych uczniów. Oto krótkie podsumowanie pierwszych 3 dni pobytu:

ZADANIA W HIGHBURY COLLEGE  TRAKCIE STAŻU
Uczestnicy stażu nagrywali wersję znanej piosenki, a następnie w pracowni obrabiali je itworzyli swoje wersje. Entuzjazm, zaangażowanie i kreatywność – nasi stażyści świetnie wykonywali zadania na praktykach, co ukazuje ten filmik:

LONDYN, ABBEY ROAD I WYCIECZKI KULTUROWE

Pod koniec pierwszego tygodnia pobytu na praktykach,  bardzo pracowitym, z potężnym ładunkiem wrażeń i pracy,  grupa odwiedziła Londyn, gdzie po krótkim tourze po mieście (Buckingham Palace, St. James’s Park, Wesminster Abbey, Big Ben, London Eye, Trafalgar Square i Tower Bridge), uczniowie wzięli udział w Dniu Otwartym Abbey Road Studios – to prestiżowe i znakomite studio w Londynie było świadkiem nagrywania słynnego Sierżanta Pieprza The Beatles czy The Dark Side Of The Moon zespołu Pink Floyd. Nasza młodzież mogła zobaczyć wzorcowe warunki do nauki tego zawodu w Abbey Road Institute – prowadzącym kursy realizacji nagrań – dzięki rozmowom z przedstawicielami Instytutu, może w przyszłości uda się nawiązać współpracę z tym  znakomitym ośrodkiem.
CERTYFIKATY I ZAKOŃCZENIE POBYTU

Po dwóch tygodniach pracowitego pobytu na stażu uczestnicy otrzymali certyfikaty i Skills Portfolio – oceny nabytych kompetencji. Wszyscy bardzo pochlebnie wypowiadali się na temat stażu, co można usłyszeć i zobaczyć poniżej.

LOST ON YOU – CZYLI NASZA WERSJA PRZEBOJU!!!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *